Mühafizə və Təhlükəsizlik sistemi
Təhlükəsizlik və Mühafizə Sistemi-TIS şirkəti Core.com.tr, Abus kimi aparıcı təhlükəsizlik həlləri təminatçıları ilə əməkdaşlıq edərək müştərilərinə ən yüksək səviyyədə təhlükəsizlik və mühafizə sistemləri təqdim edir.
Bizim Təhlükəsizlik və Mühafizə Sistemimiz ağıllı texnologiyalarla təchiz olunmuşdur və obyektlərin hərtərəfli qorunmasını təmin edir. Bu sistemlərə videomüşahidə, girişə nəzarət, yanğın və qaz sızması aşkarlama, siqnalizasiya və digər təhlükəsizlik həlləri daxildir.
TIS, müasir avadanlıq və proqram təminatı təqdim etməklə yanaşı, layihənin hazırlanması, quraşdırılması və texniki xidməti sahəsində də tam dəstək göstərir. Biz müştərilərimizə təhlükəsizliklərini maksimum səviyyəyə çatdırmağa kömək edirik.

Система Безопасности-Компания TIS сотрудничает с ведущими поставщиками решений в области безопасности, такими как Core.com.tr и Abus, чтобы предоставить клиентам передовые системы безопасности и охраны.
Наша Система Безопасности и Охраны оснащена интеллектуальными технологиями, обеспечивающими комплексную защиту объектов. В систему входят видеонаблюдение, контроль доступа, обнаружение пожара и утечки газа, сигнализация и другие современные решения.
TIS не только предоставляет современное оборудование и программное обеспечение, но и оказывает полную поддержку на всех этапах — от проектирования до установки и технического обслуживания. Мы помогаем нашим клиентам достичь максимального уровня безопасности.