HVAC İdarəetmə Sistemi-TIS şirkəti müasir HVAC (İstilik, Havalandırma və Kondisioner) idarəetmə sistemləri ilə binalarda optimal komfort və enerji səmərəliliyini təmin edir.
Bu sistem sayəsində istifadəçilər temperatur, rütubət və hava keyfiyyətini mərkəzləşdirilmiş idarəetmə paneli və ya mobil tətbiq vasitəsilə nəzarət edə bilərlər. HVAC idarəetmə həllərimiz avtomatlaşdırılmış rejimdə işləyərək enerjiyə qənaət edir və istifadəçi rahatlığını artırır.
TIS şirkəti etibarlı avadanlıq və proqram təminatı ilə yanaşı, layihə hazırlığı, sistem quraşdırılması və texniki xidmət sahəsində də tam dəstək göstərir.

Система Управления HVAC-Компания TIS обеспечивает оптимальный комфорт и энергоэффективность в зданиях с помощью современных систем управления HVAC (Отопление, Вентиляция и Кондиционирование).
С данной системой пользователи могут контролировать температуру, влажность и качество воздуха через централизованную панель управления или мобильное приложение. Наши решения HVAC работают в автоматическом режиме, позволяя экономить энергию и повышать комфорт пользователей.
TIS предлагает не только надежное оборудование и программное обеспечение, но и полную поддержку в проектировании, установке и техническом обслуживании системы.